sobota, 31 października 2009

Wymianka, zaskoczenie, wyróżnienia, podziękowania


Weekend, nareszcie przy jako takim świetle mogę pokazać piękne magnesy jakie dostałam od Olinki. Zrobiłyśmy sobie prywatną wymiankę. Magnesy są fantastyczne i świetnie prezentują się na mojej lodówce. Dziękuje :-)
Czytając komentarze do mojego candy zaskoczyło mnie ile osób zagląda na mój blog. Poznałam dzięki temu wiele ciekawych, na które wcześniej nie trafiłam. Czytam i zachwyca mnie to ile jest kreatywnych dziewczyn, którym chce się robić coś więcej, coś dla siebie. Podziwiam Was dziewczyny:-) I ślę również pokłony do tych osób, które zaglądają do mnie nie mając swoich blogów. Czytając te wszystkie miłe słowa postanowiłam obdarować jeszcze jedną osobę, stąd drobna errata;-) Losowanie główne- zasady bez zmian, następnie spośród wszystkich pozostałych osób, które zamieszczą komentarz pod postem o moim candy wylosuję jedną osobę, która otrzyma "pocieszajkę"- jutro "uczochram" jeszcze jedną broszkę. Dzięki temu również osoby, które nie prowadzą blogów będą miały szansę na małe "conieco". A dla niecierpliwych: pozostały jeszcze dwa pewniaki tutaj.
Na koniec spieszę poinformować, że sypię się do mnie kolejne wyróżnienia. Rumienię się bo nie wiem czy naprawdę na nie zasługuję ale bardzo, bardzo gorąco za nie dziękuję: Olince, która uhonorowała mnie już po raz trzeci, Malowanemu Imbryczkowi, który na dodatek ogłasza u siebie candy, Lietdeco i Marci :-))))
Po losowaniu przekażę te wyróżnienia dalej.

3 komentarze:

Aleksandra pisze...

Doris, ja Cię strasznie przepraszam, ale mam jeszcze jedno wyróżnienie dla Ciebie. :-)

Aleksandra pisze...

I jeszcze raz strasznie dziękuję za naszą wymiankę :-)Mydełko na razie pachnie w szufladzie :-)

Michał pisze...

czyli bezblogowe tez mogą się zachwycać :) to super, gratuluję pięknych rzeczy :) Monika z Poznania