wtorek, 19 lipca 2011

Czasami potrzeba pokory... ;)Żeby nie było, że mam patent na nieomylność :)
Upojona sukcesem wymieniankowego magnesu postanowiłam zrobić kolejne. Szczególnie, że na Zlocie nabyłam arkusz taśmy magnetycznej. Powstał komplet jak na zdjęciu. Wszystkie motywy z jednego arkusza, ciekawe kto zgadnie co pocięłam? :)
Postanowiłam dalej stworzyć komplet lawendowy, sztuk 12 z serwetkowym motywem, co wymagało dodatkowej pracy z podkładem. Cała szczęśliwa przykleiłam magnes, wysuszyłam i dumna zaczęłam ozdabiać tworkami lodówkę. Właściwie to "chciałam" a nie "zaczęłam" bo żaden, dosłownie ŻADEN!!! nie zatrzymał się na ściance. Wszystkie magnesy przykleiłam odwrotnymi biegunami!!! Gdyby to był przypadek, niefrasobliwość, niewiedza.. ale nie, przed przyklejeniem każdy jeden sprawdziłam i ułożyłam we właściwą stronę żeby uniknąć właśnie takiej pomyłki. Tylko potem nie sprawdziłam, która to ta "właściwa" strona. Uratować się nie dało, magnes odrywał się z podkładem, serwetką, teraz kabaszony odmaczają pozostałe na nich resztki...

8 komentarzy:

rozanecznik pisze...

Jaka szkoda, takie ładne wyszły:(

Mira pisze...

Nie myli się tylko ten, co nic nie robi. A Ty idziesz jak burza, nowe techniki, nowe umiejętności... Pozdrawiam.

Trzpiot pisze...

Dziękuję :) Tusiu, na szczęście popsuły się lawendowe, te ze zdjęcia chyba przez przypadek zrobiłam prawidłowo :)

malutka pisze...

Wierze,że uda Ci się uratować resztę:)
Też myślę o tym, żeby spróbować takie magnesiki.Obawiam się tego samego.
Zapraszam na moje kocie candy:)
Pozdrawiam
http://szuflandia-malutkiej.blogspot.com

jaga pisze...

nauka czyni mistrza

Kawa pisze...

Mam pytanie być może nie na miejscu ale bardzo chciałabym zrobić taką "kroplę" ze zdjęciem czy mogłaby Pani zdradzić jak się to robi lub gdzie można ją nabyć:)?? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Trzpiot pisze...

Kawa, oczywiście, że podzielę się wiedzą :). Szkiełka o takim kształcie nazywają się kabaszonami, można je dostać w różnych kolorach ale te bezbarwne są najlepsze. Ja swoje kupiłam jako element ozdobny? wyposażenia? akwarium w markecie Brico. Widziałam też podobne w Nanu-Nana i myślę, że znajdziesz w takich pierdółkach typu wszystko po 4,50 obok kamyczków do doniczek, żelowych kulek itp. A jak nie to na allegro. Od spodu przyklejasz wybrany motyw (kształt kabaszona da efekt szkła powiększającego ale nie duży). I wszystko, możesz jeszcze podkleić magnesem np. z jogurtów dla dzieci, tylko sprawdź która strona magnesuje bo inaczej będziesz miała efekt jak mój ;)

Kawa pisze...

Dziękuje baaaaardzo:):)!! Zaczynam gromadzić materiały i do pracy:):)