wtorek, 22 września 2009

Wyróżnienie :-)


Dostało mi się od Olinki. Bardzo je sobie cenię. Cieszę się tym bardziej, że w końcu i ja mogę kogoś uhonorować. Dlatego wyróżnienie ode mnie wędruje do dwóch bardzo kreatywnych dziewczyn, które są ze mną od początku: Ani i Olinki oraz dziewczyn, których blogi lubię odwiedzać, pooglądać, poinspirować się lub po prostu poczytać i gdzie czasami zostawiam po sobie ślad:
Penelopis, Apandanie, Kasi, Basi, Rachel, Elisse, Luisante, Marci, Vierrnie, Karrot, Marart i jeszcze niesamowicie utalentowanym i życzliym mi dziewczynom: Ani i Jolince.
Dużo ale nie wiem czy jeszcze kiedyś ktoś da mi szanse przekazania dalej wyróżnienia. Wiem, że na pewno nie uhonorowałam wszystkich , którzy na to zasługują.

14 komentarzy:

Marcia pisze...

Bardzo dziękuję za wyróżnienie :* Sprawiłaś mi miłą niespodziankę na rozpoczęcie dnia.

Aleksandra pisze...

Dziękuję i cieszę się, że odnalazłaś się u mnie ;-) Miewam problemy z zostawianiem komentarzy kiedy pracuję na lapku...

barbaratoja pisze...

Dwa razy klikałam, by sprawdzić, czy Basia to ja ;-). Cieszę się,że coś u nie znalazłaś. Każde wyróżnienie, każdy komentarz motywują mnie do pracy (zabawy?)
Dziękuję.

marArt pisze...

Ja też sprawdziłam 3 razy czy to ja i prawie się pobeczałam ze wzruszenia:)jednak ktoś o mnie pamięta!!dziękuje kochana,buziaki:)))

penelopis pisze...

Nie bede zbyt oryginalna...podobnie jak moje poprzedniczki kilkakrotnie sprawdzalam, czy aby na pewno w swoim poscie Doris umiescilas rowniez moj nick...
Dziekuje serdecznie za tak wspaniale wyroznienie...czuje sie ogromnie zaszczycona...
Pozdrawiam cieplutko...Ania

Jolinka pisze...

Pochlebiasz mi tymi komplementami,ale jakże mi miło :-)
Dziękuję pięknie!!!

Izabela Kołłątaj Apandana pisze...

bardzo, bardzo, bardzo dziekuję

Kasia pisze...

Dziekuję kochana, dziekuję.

Amalena pisze...

a ja też mam dla ciebie wyróżnienie :P

barbaratoja pisze...

Ja też mam dla Ciebie wyróżnienie.Chociaż tak pokażę jak bardzo doceniam to co robisz.

Vierrna pisze...

Dziękuję Ci kochana :*

rachel pisze...

dziękuję i przepraszam...ostatnio jestem lekko zakręcona...:)i za niczym nienadążam...:)

rachel pisze...

a móiwłam, e jestem zakręcona...hi hi...gratulacje wyróżnień!!!! wspaniałemu twórcy i wspaniałej osóbce zawsze sie należy, każde wyróżnienie!!!!:)

Anna pisze...

dziękuję dziękuję :) i gratuluję rozwoju i wyróżnień i tego zapału twórczego. bardzo mi przyjemnie że zostałam wyróżniona, tym bardziej, że niewiele się u mnie ostatnio dzieje.. napisałam maila do Ciebie, czekam troszkę na odpowiedź, jak będziesz miała czasu troszkę zajrzyj proszę :) nie bardzo wiem jak umieścić to wyróżnienie na moim blogu :/