wtorek, 5 czerwca 2012

II poznańska edycja Uscrpowanych ;)



W sobotę odbyło się pierwsze spotkanie II poznańskiej edycji Uscrapowanych. Naszym gospodarzem była Magda, która zaprosiła nas w podróż w nieznane :)

Na wstępie powitał nas kwadratowy globus z wizerunkiem (oczywiście) mapy świata. Hm,... zastanawiam się czy sformułowanie "mapa świata" jest prawidłowe, ale co tam...



Na przystawkę kleiłyśmy walizkę, w coś przecież należy się zapakować przy tej podróży w nieznane :) Walizka ma w środku kieszonkę na zaskórniaki :)



Na deser kartka z motylami:


A danie główne stanowiła łamigłówka przypominająca trochę kostkę Rubika,... no może nie do końca. Mój brak perfekcjonizmu spowodował, że straszy z niej moja bratanica a właściwe również i siostrzenica, bo wprawne oko dojrzy w tej łamigłówce dzieci sztuk dwie no i mnie z czasów piękności i młodości, he, he, he...... Pracy nie skończyłam, przyznaję się bez bicia, za to wzięłam szablon, mam nadzieję kiedyś wytrwać do końca.


Tutaj z kolei straszą nie dzieci ale ja we własnej osobie. Jednak zdjęcie jest ważne bo jedyne, na którym załapała się nasza sympatyczna gospodyni Magda :)


I na koniec zestawy dziewczyn:

Asi


Magdy


Agaty


mam nadzieję, że nie pomyliłam :) Niestety nie było z nami Zuzy, która się rozchorowała :(

Dokumentowało dziecię, które zamówione na 19:00 musiało poczekać na końcowy efekt do 20:30. Co oznacza, że było nam tak dobrze, że nie zwracałyśmy uwagi na upływ czasu. A napisałam, że zaczęłyśmy o 15? ;)))
To do następnego !

1 komentarz:

bligu pisze...

Było bardzo ciekawie, no i Was było niezwykle miło poznać!
A teraz - do następnego spotkania!