sobota, 25 grudnia 2010

Święta i brochy


Jestem. Ostatnio poza blogowym światem, zaabsorbowana rzeczywistością nawet nie miałam czasu by do Was zaglądać. Zacznę więc od życzeń. Powinnam wczoraj ale wiem, że wybaczycie. Życzę Wam wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt, spędzonych w gronie bliskich i przyjaciół. Ciepła, zrozumienia, wzajemnej życzliwości i uśmiechów. A na Nowy Rok wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń :)
Po Festiwalu wpadłam w przysłowiowy kierat. Udało mi się zdobyć poszukiwaną serwetkę, dzięki temu zrealizowałam zamówienie, zrobiłam również pozostałe z Festiwalu z czego się bardzo cieszę bo muszę to postawić po stronie plusów z wystawienia, Się ;)
Zrobiłam porządek w galeriach, z którymi współpracuję, nie będzie więc ryzyka, że ktoś kupi coś podwójnie. Zrealizowałam połowę (na szczęście) dużego zamówienia, które w całości zostało odrzucone bo : za smutne, za różowe itp. Pod to zamówienie zakupiłam serwetki z bajkami ale: "żołnierzyki ("Dziadek do orzechów") odpadają", Pinokio "mógłby być ale on taki smutny". "Każdy kolor tylko nie niebieski" ale "mam alergię na różowy" itp, itd. Szkoda, że przy zamówieniu zabrakło precyzji :(, również po mojej stronie. A jeszcze starałam się zamknąć to zamówienie przed Świętami co zaskutkowało tym, że wczoraj stał pod choinką prezent, który wymaga jeszcze kilku warstw lakieru. Ale "nic to". Ponarzekałam a to przecież nie czas na to. W ramach przełamywania stresu wymodziłam broszki. Organza przeleżała w szafie kilka miesięcy bo wciąż brakowało mi na nią czasu. Teraz uskuteczniłam hurt :) Marzę o turkusowej (!) ale nie trafiłam na organzę w tym odcieniu. Muszę ruszyć na skuteczniejsze poszukiwania. Dotychczasowe broszki dostępne w Manufakturze. Ale Chaos mi dziś wyszedł...... Groch z kapustą, jak to w Święta ;)

12 komentarzy:

barbaratoja pisze...

Usiądź, odsapnij i o niczym nie myśl;-)
Są Święta... radosnych życzę

lejdik pisze...

Wesołych Świąt Kochana:))) A kapryśne klientki odpuść, nie warto sobie głowy zawracać! To mówię ja, a wiem co mówię, dwa tyg. przed świętami wysłałam zamówienie (za pobraniem) za ponad 300zł... klientka przez 14 dni nie miała czasu z poczty odebrać(!!)- jestem w plecy...Wylęgarnia od 2 m-cy znowu nie płaci, więc znowu jestem w plecy...:(((Samo życie, ważne że Świąteczna atmosfera unosi się w powietrzu:)))Wszystko co poza tym- to betka:))

Izzy pisze...

Wesołych Świąt

Sandra pisze...

Muy Feliz Navidad!!!
Un beso grande, desde Buenos Aires,
Sandra

kiciula {Gatto-Arte} pisze...

Wesołych Świąt również życzę i podziwiam piękne broszki :)

anya.es pisze...

Świąteczna buźka!!!:)))
"Pisiaj" częściej, bo pasjami Cebie czytam... :)

Kasia pisze...

sama nie mam ostatnio czasu na nic :)
Wesołych Świąt!

MariaPar pisze...

Trzpiocie,samych przyjemności w te święta !
Pozdrawiam

Biljana pisze...

So beautiful roses:))
Marry Christmas and happy New Year!!
Hugs, Biljana

Kasmatka pisze...

Zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego Sylwestra a w Nowym Roku samych pozytywnych chwil!:)

malutka pisze...

Wesołych świąt:)

tina pisze...

very nice roses! Happy Christmas and NY 2011!