niedziela, 15 listopada 2009

Losowanie!!!
Niecierpliwa komisja przystąpiła do losowania o godzinie 00:30. Ponieważ leniwa ze mnie osoba i nigdy nie mam czasu, nie zadałam sobie trudu drukowania, rozcinania, składania, mieszania, ciągnięcia losów tylko skorzystałam z udogodnienia jakim jest Random. Po wprowadzeniu ilości komentarzy maszyna losująca wyrzuciła cyfrę 13 (kto po dzisiejszym dniu będzie twierdził, że to pechowa?). Trzynasty komentarz wstawiła Weronika. Komisja sprawdziła czy warunki zostały spełnione?- zostały.
Następnie komisja po raz drugi uruchomiła maszynę losującą i na ekranie pojawiła się cyfra 10. Random nie lubi wysokich nominałów? ;-))
Komentarz numer 10 wstawiła Dorota.
A ponieważ ilość wpisów znacznie przekroczyła moje wyobrażenie, zbliżają się Święta i powodów mogłabym znaleźć mnóstwo a po prostu mam takie "widzi-mi-się", postanowiłam dać Randomowi trzecią szansę, mnie nauczyli liczyć do 70 a on po 20 chodził na wagary? ;-). Okazało się, że nie, umie liczyć bo wyrzucil z siebie cyferkę 67 pod którym kryje się Funiaa. Funiaa dostanie drugą pocieszajkę- niespodziankę.
Wszyyyyyyystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie. Dziękuję tym, którzy zaglądają do mnie regularnie i tym, którzy pojawili się po raz pierwszy. Zajrzało do mnie mnóstwo osób, nie po wszystkich blogach zdążyłam jeszcze pobuszować ale wiem, że moja lista ulubionych na pewno się rozrośnie. Dziękuję :-))
Aha, wszystkie losowania są udokumentowane w postaci zrzutów z ekranu ale za żadne skarby nie chcą się zaczytać jako zdjęcia. Musze poprosić dziecię aby podpowiedziało blond matce jak zaczytać tę dokumentację na bloga. Ale to już rano. Gratuluję wygranym, proszę o adresy na maila :-). Pozostałych zapraszam na kolejne candy za trochę.

7 komentarzy:

MariaPar pisze...

Gratuluję szczęściarze ! Pozdrawiam

Weronika pisze...

O - jaka szczęsliwa trzynastka :) Bardzo się cieszę, droga Doris:) I dziękuję za tak wspaniałe candy:)

anya.es pisze...

Gratulacje dla szczęściar! :) Pozdrawiam! :)

Elle pisze...

Gratulacje :)

bestyjeczka pisze...

Przyłączam się do gratulacji!

Weronika pisze...

Trzpiotko - serdecznie dziekuję - dostałam dzisiaj paczuszkę:) podkładki są obłędne i kolczyki i ach ta brosza!

Niestety poczta polska ukruszyła narożnik jednej z podkładek - ale znalazlam go w kopercie i juz się suszy sklejona bez sladu:)

Trzpiot pisze...

A starałam się dobrze zabezpiezcyć przesyłkę, sorry :-((((