sobota, 26 marca 2011

Jajecznica


Przerobiłam 22 wydmuszki na Wielkanocny stół, część się jeszcze suszy więc fotki pojawią się jutro. Ilość (wydmuszek) godna jajecznicy dla Gustlika. Teraz chyba mogę wrócić do moich Trzpiotek?
Nie dotrzymałam słowa i wczoraj pomiędzy kolejnymi warstwami lakieru wyciągnęłam papiery, stemple i eksperymentowałam z pudrem do embosingu. Na razie posiadam tylko czarny ale i tak dostarczył mi całego katalogu wrażeń: od zdziwienia, zniechęcenia, po uśmiech tryumfu. Pierwsze próby stanowiły całkowitą klęskę, trochę trwało zanim puder przestał wykruszać się pod palcami, nadal jednak częściowo pozostaje poza wzorem zasadniczym. Ale jak na uparte babsko przystało nie dam się i dojdę do perfekcji :). Jednak już dziś wiem, że włączę tę technikę (?) do moich prac na stałe.
Niebieski ;) notesik zrobiłam na prośbę koleżanki, nie wiem jednak czy ilość czerni nie zagłuszyła podstawowej kolorystyki. Ptaszka dostałam od Doroty, dziękuję :) Notesik jak i część jaj ozdobiłam Glossy accents. O ile dał niesamowity efekt na czerwonej kłódce o tyle na jajkach rozlał się zbyt mocno. Na pozostałych wykorzystałam Perlen-Pen kropelki/perełki są wyraźne ale nie udało mi się ich zrobić równych. Niestety od czasu gdy opadły mi pierwsze zachwyty swoimi pracami dostrzegam wszystkie niedociągnięcia i psuje mi to radość z osiągniętych efektów.
U dziewczyn: Doroty i Kasi podpatrzyłam szybki i czysty sposób na przyklejenie wstążeczki czy też koronki przy wykorzystaniu taśmy dwustronnej. Gorąco polecam :)
I na koniec dałam się skusić na ekspresowe cany w Lemonade. Nowe wzory stempelków, z których można dwa wygrać. A jakość z tej firmy osobiście sprawdziłam więc mogę polecić z czystym sumieniem :)

7 komentarzy:

RenaTuśka pisze...

Jajecznica bardzo ładna wyszła:) Taka kolorowa:) I wzięło cie na papiery!
Pozdrawiam;)

aleks pisze...

Divni radovi.Sve cestitke.Pozdrav iz Srbije

savannah pisze...

Kochana, ja bym chetnie taka "jajecznice" przygarnela, szczegolnie ta w winogrona i te chyze krolisie...te pisanki sa wprost boskie :)

monicja65 pisze...

Pisanki bardzo wiosenne .Takie czysciutkie i bardzo starannie wykonane.pozdrawiam serdecznie.A i jeszcze kwiatowe broszki z poprzednich wpisow.Zakochalam sie w nich.

Kasia pisze...

wspaniałości pokazujesz :)

Bożena pisze...

Bardzo ładne są te Twoje pisanki

JOSÉ ROBERTO MINUCELLI pisze...

Hi!
I loved their work, are very creative and very original.
Visit my blog.
Greetings from Brazil.
Roberto