niedziela, 6 grudnia 2009

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych


Wczoraj odwiedziłam Targi. Dostałam oczopląsów, padałam na kolana z zachwytu,oczy biegały mi dookoła głowy i chciałam mieć wszystko, no prawie... Ale żeby sobie na to pozwolić musiałabym najpierw ograbić skarbiec NBP albo Mennicę Państwową. Jakie tam były cuda, cudeńka i o dziwo mało decu. Odniosłam wrażenie, że w tym roku królował filc. I anioły, anioły ze wszystkiego: szkła, słomy, masy solnej, drewna, ceramiki.... A ja kupiłam sobie tylko parę koralików w purpurowym kolorze i dziurkacz narożny. Zainspirowały mnie pewne zawieszki, których cena zwaliła mnie z nóg i chcę sobie zrobić podobne oraz kolczyki filcowane na mokro. Muszę się trochę przyłożyć do tej techniki bo wygrałam kapitalny zestaw u Doroty w Kreatywnie. Zastanawiam się też kiedy ja zdecyduję się wystawić. Przed wczorajszą wizytą mówiłam "w przyszłym roku" ale jak stamtąd wyszłam to mam duuuże wątpliwości.
Na ostatnich warsztatach zrobiłam taką bombkę...
Siada mi bateria, jutro więc napiszę parę słów o wyróżnieniach bo kilka do mnie spłynęło w ostatnich tygodniach a w nawale pracy gdzieś mi ta informacja umknęła. Ale już dziś dziękuję tym od których je dostałam :-)

5 komentarzy:

savannah pisze...

Wcale sie nie dziwie ze dostalas oczoplasu, kto by nie dostal ;)
Ja na ostatnich targach kreatywnych wydalam kupe pieniedzy a jeszcze zostalo wiele zyczen niespelnionych, ale to lezy chyba troche w naszej,kobiecej naturze.
Bombka sliczna, pozazdroscic talentu !
Pozdrawiam

Kasia pisze...

Lepiej nie chodzić na takie targi...można się pochorować. JAk juz idę to udaję,że chodzę po muzeum i nic kupić nie mogę...hihihih.
Bombka piękna.

Aga robie-bo-lubie pisze...

To tak jak ja ;-) Chodziłam w kółko i ciągle coś nowego odkrywałam. Masz rację- co do decoupage. Nic mnie nie zaskoczyło. Filc w sumie też nie. Ceramika- tak, było tego dużo i naprawdę fantastyczne prace. Mnie podobały się też 2 stoiska z lawendą.

Aleksandra pisze...

W Wawie za tydzień jest kolejna edycja Artchannel, ale nie wiem czy się wybiorę, na poznańską miałam wielką ochotę, niestety nie wyzło, ale może następnym razem się uda :-)

Anonimowy pisze...

zapraszm na mojego bloga po wyróżńienie "kreatywnie bez końca"
Pozdrawiam :-)

ps. ja się na ArtCHannel wybieram :-)