niedziela, 15 lipca 2012

II Poznańska edycja Uscrpowanych, spotkanie III i KGMiPDruga z rzędu energetyczna sobota. W zeszłym tygodniu Zlot (jestem jednym z elementów tej wyliczanki :)) w tym tygodniu Uscrapowani i spotkanie Koła. O Zlocie jeszcze napiszę bo nie sposób obok przejść obojętnie.
A wczoraj scrpowałyśmy wspólnie po raz trzeci. Tym razem według mojego recyklingowego menu w gościnnych progach Kreatywnie. Ogromny stół sprzyjał twórczej pracy :) Czy wy też tak macie?

I oczywiście wszystko pod ręką, świetnie się w tym odnajdywałyśmy. No może tylko moje nity, zwane wczoraj ćwiekami tak się doskonale wkomponowały w krajobraz, że znalazły się dopiero gdy wszystko sprzątnęłyśmy. Menu przewidywało trzy recyklingowe prace. Miałam ambicję nie skorzystać w tym dniu z niczego dedykowanego do scrapów. Na początek był szybki kolaż według przepisu #9 w Słoiku na myśli. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania chociaż obie twierdziły, że kolaż to nie do końca ich klimaty (no może nie dosłownie ale mniej więcej tak należy to interpretować:) ). Nie było z nami Agaty więc pracowałyśmy we trójkę.


W kolejności prace Asi, Magdy i moja.
Następnie był album recyklingowy, który okazał się tak sycącym daniem, że na deser nie starczyło nam już czasu. Może to i dobrze bo lepszy niedosyt, który podsyca oczekiwanie na następne spotkanie niż nadmiar i ociężałość. Muszę przyznać, że dziewczyny zaskoczyły mnie efektem końcowym. Albumy według przepisu Katriny wyszły super, co widać na zdjęciach. Kolejność jw Asi i Magda.


Ja się leniłam i wymodziłam tylko jedną stronę do mojego albumu upamiętniającego tę edycję.

A po południu miałyśmy spotkanie KGMiP (zdjęcie pierwsze w tym poście). Relacja na pewno będzie na blogu. Ile pozytywnej energii te kilka ciepłych spotkań mi dało chyba widać na mojej twarzy :)

1 komentarz:

Asia pisze...

Trzpiot, dzięki za owocne spotkanie i masę fajnych pomysłów:)Tak mnie to spotkanie natchnęło, że od razu po powrocie do domu zrobiłam "deserową" zakładkę - i to trochę kolażową, wyobrażasz sobie?:)Pozdrawiam!:)